Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Notebook vagy Asztali PC?...

Notebook vagy Asztali PC? Szeretnék vásárolni egy komolyabb készüléket, mert a mostani már eléggé elavult.

Figyelt kérdés
Igazából nemvagyok egy utazó tipus,de a notebook a kényelmesség miatt kéne,meghát tetszik is. 200 ezer alatti összegre gondoltam. Nekem internetezésre,zenehallgatásra és egy-két játékra(football Manager 2013 és ha lessz legalább még 3 sorozatig bírja, Fifa 13 és még 3 sorozat és mondjuk egy stratégiai játék pl: Rome Total War 2,meg talán Gta 5) kéne . Ezek alapján mit ajánlanátok? Milyen tanácsot tudtok adni? Előre is köszi!
2013. jún. 25. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha játékra is kell, akkor egyértelműen asztali PC. Notebook inkább általános használatra illetve munkára, tanulásra való. Nekem volt már 230K-s gamer laptopom, de már megbántam, többet biztos nem fogok notebook-ot játékra használni.
2013. jún. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én a helyedben asztali PC-t vennék.

- Ugyanannyi pénzből sokkal erősebb asztali gépet lehet venni, mint laptopot

- Könnyen bővíthető (cserélgetheted a processzort, a videókártyát, ha kifogysz a tárhelyből simán berakhatsz még 2db winchestert, stb.)

- Jóval kevésbé melegszik (játéknál fontos lehet).

A laptop egyetlen előnye a hordozhatóság.

Szóval ha nem akarod viszegetni, felesleges rá költeni.

2013. jún. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Okés,akkor maradok a az asztali PC-nél! és ezek közül elég a Medium Pc Pro vagy a Games PC ? ugye fentebb leírtam hogy mire is kéne! [link]
2013. jún. 25. 10:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem érdemes előre összerakott gépet vásárolni, mivel gyakran aránytalan, drágább, illetve gagyi dolgokat raknak bele. Tegyél fel egy kérdést, hogy kb. milyen összegért szeretnél egy erős + normális asztali gépet és írnak neked összeállítást. Iponnál vagy pcx-nél van házhoz szállítás, összerakás, tehát olyan mintha összerakott gépet vennél. Valamint lehet kérni pcx-nél háztól-házig garanciát, azaz ha kiviszik és nem jó valami, akkor ingyen viszik-hozzák szerviz során.
2013. jún. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát max 140-ből mit lehetne kihozni??
2013. jún. 25. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!