Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az új webkamerával felvett...

Az új webkamerával felvett videómnak nincs hangja. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Hol van a mikrofonja? Nincs benne, vagy rossz lehet? A felvevő szoftver jónak látszik.

Filmek, hangok lejátszása O.K.



2013. jún. 24. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:
A mikrofon felvételi hangerejét fel kéne csavarni első lépcsőben. :)
2013. jún. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amúgy a "Hol van a mikrofonja?" kérdésre nem fogunk tudni sok konkrétumot mondani, ha csak annyit írsz, hogy "Az új webkamera".
2013. jún. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1: megtörtént, mégsincs hangja.

#2:Model:VW111, de én csak arra gondoltam, hogy hol kéne látnom a mikrofont: alul,felül,oldalt -hol szokott lenni, mert én nem látom.

2013. jún. 24. 23:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem törvényszerű, hogy van beépített mikrofon a kamerában. Főleg az olcsóbb típusoknál nem mindig szokott lenni. Ezért írták hogy nem ártana tudni, hogy milyen kameráról beszélsz, mert akkor legalább tudnánk segíteni. Típus, és szám. ennyire lenne szükség, de az hogy "Webkamera" az sokféle lehet.
2013. jún. 25. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nem igazán találtam normális képet róla, de amit találtam , abból azt lehet következtetni hogy nincs benne mikrofon .

Így néz ki a kamerád ?

[link]

2013. jún. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kispofa: én sem voltam biztos benne, hogy van benne, ezért megkérdeztem valakit: "persze, hogy van" -válaszolta. Lehet, hogy csúnyán átvertek - mondanom sem kell, hogy semmi info a dobozon.

#5: igen, pont így néz ki!

2013. jún. 25. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!