Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot vegyek?...

Milyen laptopot vegyek? Melyik felel meg az igényeimnek?

Figyelt kérdés

Laptop vásárlás előtt állok. Ebben szeretném segítségetek kérni. Pénzkorlát: Egy havi fizetésem áldoznám rá: 134. 000

Igényeim: jó lenne a 2 év garancia. Minél nagyobb winyó és videókártya. Wifi.

Kamionozni fogok. Szeretnék rátenni sok filmet, zenét. Magyar utak ne rázzák szét (ezért is kell a 2 év gari!!)


2013. jún. 24. 16:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

" Magyar utak ne rázzák szét"


hát elég sz.r eszköz az, ami széthullik egy kamionban menet közben, lecsukva. mert gondolom nem vezetés közben néznéd, nyitva.

Ilyen célra kb bármelyik laptop jó, semmi extra igényed nincs:


[link]


akár a legelső asus.

Mondjuk nem tudom nmekkora neked a jó nagy HDD, de nekem 500GB-ból 420GB szabad, tehát ez jó nagy.

2013. jún. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

vagy ez is akár:

[link]

2013. jún. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Sajnos egyik havernak már ment így tönkre laptopja. Hallgatta menet közben a zenét, és baloldalon a csuklópontnál eltört :( használható volt, de igencsak bizonytalan állása volt...

500 Gb HDD már tökéletes! :)

2013. jún. 24. 16:31
 4/11 A kérdező kommentje:

Ha ennyire tága választási lehetőségem akkor..

...melyek azok a márkák amiket NE vegyek?

Melyiket ajánlod?

2013. jún. 24. 16:33
 5/11 anonim ***** válasza:

jaaa értem mire gondolsz.

én asussal jártam így, pedig ki se vittem a házból. de meg lehet ragasztani.kellemetlen hiba dehát na.

Az acereknek nem tipushibája, hogy eltörjenek ott. inkább asusoknak.

samsungban a hűtés szokott sz.r lenni, hp ben a hdd vagy optikai meghajtó.

2013. jún. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
lenovo-ról toshibáról nem szoktam rosszat hallani, ebben az árkategóriában sem, de ezek közül egyik sem sem volt.
2013. jún. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

meg az acerről se szoktam annyi rosszat hallani.

bár az én asusom 5éves, a mostaniakkal nem tudom mi a helyzet. van akinek jó, van aki kifogja és rossz.

2013. jún. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Igen, neki is Asus laptopja volt. Típus hiba lenne? Samsungra mondták, hogy ne is gondoljak rá.

Igazából olyan laptopokon gondolkozok amiknek van nevük: Asus, Acer, Toshiba, Dell, Lenovo. Ezeket nézegettem eddig neten.

De semmiféleképp nem szeretnék: Fujitsu, compaq, samsung...

2013. jún. 24. 16:44
 9/11 A kérdező kommentje:

[link]


Vélemény?

2013. jún. 26. 09:18
 10/11 anonim ***** válasza:

[link]


Ez jobban megéri, mert 8gb ramot sok kicsit, s nem is használná ki mindet, amire neked kell ez megfelel

2013. jún. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!