Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehetne átállítani?

Hogy lehetne átállítani?

Figyelt kérdés
Van egy Bioniq HD arrival tabletem, vettem hozzá egy 16gb-os sd kártyát. A gondom az, hogy letöltöttem egy pár játékot rá és most megtelt a belső memória, és nem tudom hogy lehet átállítani, hogy a külső mem. kártyára mentse a letöltött dolgokat.

2013. jún. 23. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
milyen OS és verzio van rajta? az ujabba android os-en lehet a menüben a beállitásoknál a tárolot kiválasztani
2013. jún. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Android 4.1.1 ez a gond hogy ilyet nem nagyon látok ott sehol
2013. jún. 23. 14:52
 3/4 anonim ***** válasza:
beállitások: alkalmazások. és it másold át az sd-re
2013. jún. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
=))) S akkor azzal mit ér el? Az nem ext. SD-re másol, hanem Int. SD-re, azaz hülyén hangzik magyarul, de belső SD kártyára. Úgy képzeld el, mintha particionálva lenne a belső memória, van a belső memóriának csúfolt tárhely, azon van a rendszer meg van némi fennmaradó hely, alapesetben az android ide telepít, s van az internal SD, ez a belső tárhely "másik fele". Amit beledugsz kártyát az pedig az external SD, erre csak ilyen olyan app-okkal tudsz telepíteni, ami gyak. folyamatosan fut később a tableten, s ha indítanál olyan app-ot, ami a külső SD kártyán van, akkor a ezen a futó alkalmazáson keresztül indul, tehát az kvázi egy hidat csinál. Amit itt a srácok mondanak neked, az csak a belső memóriáról másol a belső SD kártyára (int. SD), nem pedig a bele dugott külső SD kártyára (ext. SD). Az is lehet, hogy csak a belső memória telt meg s az internal SD-n még lenne helyed(?). Ha így van, akkor keress play-en olyat, hogy app to SD, ez később automatikusan áthelyezi neked int. SD-re az áthelyezhető telepített játékokat, alkalmazásokat. A meglévőket pedig a beállításokból tudod áthelyezni, ahogy a többiek írták.
2013. jún. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!