Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet eltüntetni ezt a...

Hogyan lehet eltüntetni ezt a reklámot a böngészőből?

Figyelt kérdés
Állandóan előjön egy sáv végig a böngésző alján és azon reklám jelenik meg. Most meg ez az új szöveg: "A cookie-k segítenek szolgáltatásaink biztosításában. Szolgáltatásaink igénybe vételével Ön beleegyezik a cookie-k használatába.OKTovábbi információ" Ez is minden böngészőnél és ez is egy sávban alul... Ki tudja mi ez, ha meg elfogadom lehet jól benézek valamit.Átvizsgáltam a Malwarebytes programmal a gépet, de nem észlelt semmit. Firefoxnál is előjön és Chromenál is... Hogy lehet ezt eltüntetni? Képet nem tudok, mert nincs paint :D
2013. jún. 22. 22:15
 1/4 A kérdező kommentje:
Most letöltöm a SuperAntiSpyware-t, de ha ez sem segít, akkor végképp nem tudom, hogy mi van...
2013. jún. 22. 22:18
 2/4 A kérdező kommentje:
Na, a SuperAntiSpyware megoltotta a problémát! Ha valakinek hasonló gondja van, ajánlom ezt a programot, mert sikeresen eltüntette ezt a sz**t!
2013. jún. 22. 22:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez a Google reklámja, mi a bajod vele?
2013. jún. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Állandóan azt láttam, hogy hogyan fogyj 10 kg-ot, meg ilyen hülyeségeket a böngésző alján. A cookie felirat pedig tényleg a google műve volt, csak attól féltem, hogy az is valami vírus, ami álcázza magát. Vannak ilyenek egy vagonnal... De mindent megoldott a SuperAntiSpyware és az AdBlock.
2013. jún. 23. 00:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!