Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem működik az egerem a Gta...

Nem működik az egerem a Gta San Andreasban, hogy tudnám ezt orvosolni?

Figyelt kérdés

Mikor elindítom a játékot az egér működik rendesen a menüben..de viszont mikor elindítom vagy a new gamet vagy a load gamet akkor a kamerát mozgatni nem tudom..az egér így teljesen ki esik.

Már próbáltam újra telepíteni..de nem használt semmit nem tudom mit tudnék kezdeni vele. Van valakinek valamilyen ötlete rá?



2013. jún. 19. 16:50
 1/9 anonim ***** válasza:
milyen op. rendszert használsz?
2013. jún. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Valószinüleg, az irányitás menüben, az egér beállításoknál kéne próbálkoznod ! [link]
2013. jún. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

#2. Tuti hogy nem az a baja.

A kérdező szerintem win7-et használ. Sajnos a gta sa vagy megy, vagy nem. Nem lehet rajta segíteni semmilyen crack-el vagy update-el vagy valamivel. xp-ben 100%hogy nincs ilyen baja.

2013. jún. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#3

igen ez érdekes, mert nekem rendesen megy win7 alatt, de van akinek nem...

sőt elméletileg a kompatibilitás módban működnie kéne de így sem biztos. Ezt még megnézném a helyedben hátha így működik

2013. jún. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Eddig nekem minden op rendszeren gond nélkül futott. XP, 7.

Jelenleg win 8 on is fasza. Akkor én szerencsés vagyok. :)

2013. jún. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerencsére nekem is fut minden gond nélkül. De 2 gépen nem tudtam rábírni sehogyan sem hogy hibátlan legyen:I Azért elég érdekes.
2013. jún. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Az a fura az egészben hogy eddig rendesen ment tehát nem volt vele semmi gond egyik napról a másikra hirtelen az egérrel nem tudtam semmit csinálni pedig ha menübe lépek minden jó de ha vissza a játékba akkor már megint nem érzékeli.

Játékban az egér beállításoknál próbáltam és ott nem találtam semmi olyat ami segíthetett volna, és xp használok.

2013. jún. 19. 18:36
 8/9 anonim ***** válasza:
xp-t használsz?:o Oh, az fura. xp-n még sose hallottam erről a gondról. Akkor próbálj meg egy másik verziót feltenni, hátha az em fog szarakodni. Esetleg egy másik crack-el.
2013. jún. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Itt a megoldás! Nekem működött!


1. Játék közben nyisd meg a feladatkezelőt, keresd meg a "gtasa.exe"-ét majd jobb klikkel kattints arra, hogy "Affinitás beállítása".

2. Ott ki lesz pipálva sok CPU. A lényeg az hogy csak 1-et pipálj ki.

3. Aztán kattints az "OK"-ra és menj vissza a játékba és elvileg működnie kell.

2015. márc. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!