Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen hiba a Run Time Error?...

Milyen hiba a Run Time Error? Miért következik be?

Figyelt kérdés
2007. szept. 22. 09:03
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Egész pontosan Runtime Error. Szabad fordításban is "futás közbeni hiba", azaz miközben egy program működik, akkor bekövetkező.

Ez leginkább amiatt következhet be, mert a felhasználó egy olyan extra dolgot produkál a programmal (hibás adatot visz fel, vagy rossz sorrendben használ valamit), amire a programozók nem gondoltak a fejlesztés során, és a program ezzel nem tud mit kezdeni: oszt 0-val, vagy ilyesmi. Ekkor elszáll a program, és bekövetkezik a Runtime Error.

Ritkább esetekben hardverprobléma, vírusok, vagy másik program hibái is okozhatnak runtime error-t egy programnál.

2007. szept. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
66%

Nekem is ez van a Runtime error! én a GMM programot töltöttem le emivel be lehet rakni a Gta san andreas ba pl. kocsikat és motorokat.ÉS azóta rossz a GTA SAMP azaz multiplayerje.De én már letöröltem a GMM mi lehet a baj?

előre is köszi!

2008. nov. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 dontheking válasza:
100%

Nekem aza problémám hogy az NFSU2 telepítésekor a telepítés nem idul el hanem kiirja a runtime errort és nemtudom hogy mit kell csinálni...

Mi ilyenkora teendő,mit lehet tenni ez ellen??

(pl.:rakjam ujra a gépet...)??

2010. júl. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én cracked SR2 öt nem tudom futtatni runtime miatt :D
2011. máj. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
az első válaszolót kivéve minden válaszoló csak kérdez xD
2011. aug. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Novák Dani válasza:
100%
Nekem pedig a Bully scholarship editionnal van pedig nem csináltam vele semmit.
2013. márc. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek kezeletlen kivételek, amelyek az "ősidőkben" gyakoriak voltak. Akkor keletkeznek, ha a pl. Windowsra fel akarsz telepíteni egy programot (vagy feltelepítetted és futtatod), és a program olyan működést produkál, amire a Windows nem tud mit mondani, nem tudja kezelni, és ilyenkor beakad az egész. Ma már ezeket a problémákat sokkal jobban megoldják.
2021. dec. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!