Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vajon mi lehet a baja?

Vajon mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Olyan problémám lenne hogy kb. egy héttel ezelőtt futtattam az avast nevű vírus írtót a gépen talált is 7 db fertőzött fájlt és én ahelyett hogy karanténba helyeztem volna őket a javítás menüpontra mentem. Hosszú idő múlva megcsinálta de azóta ha bekapcsolom a gépet gyakran kifagy, vagy a programok nem megfelelően működnek. A gép elég gyors lassulást nem vettem észre rajta. Aztán megint futtattam egy vírusirtást és azt írta ki h nem talál bizonyos fájlokat. Ezek a fájlok felelősek a gép hibájáért. Vagy újra kellene rakni az egészet? Ha valaki volt hasonló helyzetben vagy tudja a megoldást légyszi írjon fontos lenne.

2013. jún. 18. 11:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Meg lehet próbálni Ccleaner nevű programot, majd Advanced Systeamcare -t lefuttatni, ha nem komoly a gond, akkor megoldja. Ha nagyon nem akarod újrarakni akkor egy Recover disk megcsinálja.
2013. jún. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!