Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szeretnék tabletet venni, de...

Szeretnék tabletet venni, de nem tudom hogy jó ötlet-e. Írjon akinek van!?

Figyelt kérdés
2 hónapra elutazom, így kell egy olcsóbb megoldás.. a gépet netezésre filmnézésre , skypozásra használnám. nem tudom hogy jó ötlet-e . Nem furcsa a kis kijelző, nem zavaró ? 7" gépet néztem ki . Kérlek írjatok :)

2013. jún. 17. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:

7"-os kijelző egyáltalán nem kicsi. sőt netezésnél zavaró tud lenni a hatalmas billenytűzet.

Ha netezni szeretnél rajta akkor drágábbat kell választanod ami kezeli a kártyát 35-40-körül már van

2013. jún. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Pro_KoN_FiG ***** válasza:

hát ha veszel akkor 35-40k főlé menj dobj hozzá még 15k

azaz öszesen 55k ért már tucc egy jó készűléket kapni amit még 2 hónap után is tucc használni normálisan hidd el megfogod szeretni..

2013. jún. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.. de írtam is hogy olcsóbb megoldást keresek.. 55ből már egy netbookot vennék..
2013. jún. 17. 21:53
 4/6 anonim ***** válasza:

mennyiért vennél?

esetleg ajánlhatok

2013. jún. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 aHermann ***** válasza:

50e alatt nem fogsz jó tabletet kapni, csak nagy szerencsével, esetleg használtan.


Netbook pedig nem egy kategória a tablettel. Pár dologban jobb, sok mindenben pedig rosszabb, kényelmetlenebb a tabletnél.


Személy szerint Nexus 7-est ajánlok, akár használtan, ha találsz megbízható forrásból.

2013. jún. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat . tegnap vettem egy tabot :)
2013. jún. 19. 11:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!