Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kell valamilyen hűtés plusszba...

Kell valamilyen hűtés plusszba a gépbe?

Figyelt kérdés

Egy 7870-es (2 gb) vga,i5 quad 3.2 ghz proci,asrock z77 pro 3 alaplap,8 gb 1600 mhz ram,620 W-os táp..Cooler master házban.



Egész nap megy általába,olyan reggel 10-től,este 24-ig.

Nem nagyon szoktam kikapcsolni,játszani is szoktam,most vettem észre mint ha túl hangos lenne valamilyen hűtés..játék közben.Ezért tettem fel a kérdést.

Kellene valamire hűtést venni? Proci ,vga?

Lehetőleg olcsón,de jó legyen.


2013. jún. 17. 16:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, én szétszettem, letisztitottam minden alkatrészt. Én a helyedbe elvinném megnézetni, bajod nem lesz belőle. Lehet hogy már nem bírja a vga, vagy egyszerűen csak a hűtése romlott el. Egyébként ajánlatos egy rendszerhűtőt beszereltetni.
2013. jún. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!