Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy le vagy...

Miért van az, hogy le vagy feltöltésnél elmegy a netem?

Figyelt kérdés
Ha feltöltök egy fényképet Facebook-ra, vagy letöltök egy Word fájlt e-mail-ből, akkor látom a routeren és a net modemen is, hogy kialszanak a fények, vagy épp pirossal villognak, és általában meg is szakad a kapcsolat, vagy sérült lesz a fájl. Ez az esetek 90%-ban megtörténik.
2013. jún. 11. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Kicsit pihentesd a modemed (áramtalanítsd kb. negyed órára) és utána próbáld meg. Ha a helyzet marad, akkor ugyanezt próbáld ki a routerrel is. Lehet, hogy egyszerűen csak melegszenek, vagy a modem esetében lehet még kommunikációs hiba is.
2013. jún. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Akkor éjszakára kipróbálom azt, hogy mindkettőt áramtalanítom, és ha holnap is ez lesz, akkor felkeresem a szolgáltatómat.
2013. jún. 11. 16:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Az eszközök bekapcsolása után lehetőleg azonnal próbáld ki. Vagy egyszerűen sebességteszt, aztán figyeled, hol akad ki a kapcsolat és melyik eszköz áll be.
2013. jún. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Speed tesztet próbáltam már, annál nincs gond, végig megy a mérés minden hiba nélkül.
2013. jún. 11. 17:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez innentől már igen érdekes... Akkor valószínűleg marad a szolgáltató értesítése (talán), vagy egy hozzáértő áthívása.
2013. jún. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!