Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi okozhatja a fagyást?

Mi okozhatja a fagyást?

Figyelt kérdés

Pár napja a gépem gondolkodás nélkül (és bármi előjel nélkül) lefagy, se egér, se billentyű. Egész pontosan úgy kezdődött, hogy felkerült az új nVidia driver. Ezután történt egy olyan "baleset" amikor egyszer csak elsötétült a képernyő, és pár másodperc után visszaállt, majd a windows (Win7) közölte, hogy újra kellett indítani a VGA szoftvert (nem pontosan ezt írta, de a lényeg ez volt). Mikor ez az eset megtörtént, azóta naponta akár többször teljesen lefagy a gép, ami k*rvamód idegesítő tud lenni, ha épp egy dokumentumon dolgozok, amit épp nem mentettem el.

A kérdésem tehát pontosabban az, hogy a zsenális nVidia driver okozhat ekkora káoszt? (mert másra nem tudok gyanakodni)


2013. jún. 10. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, okozhat. Próbáld ki, hogy visszateszed az előtte lévő verziót és kiderül...
2013. jún. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Keress egy újabb drivert, és tedd fel azt.
2013. jún. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A legfrisebb driver-rel okoz ilyen gondot :( De megfogadom a tanácsot, egy korábbi verziót rakok fel, hátha megszűnik a probléma.
2013. jún. 10. 21:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz az olyan nagy gond ha nem a legfrissebb driver lesz fönt:)
2013. jún. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4: erre gondoltam mikor a legújabbat felraktam :D
2013. jún. 10. 21:23
 6/6 anonim ***** válasza:
most pont ez volt nálam egyy hónapja. újra kell telepíteni a rendszert.
2013. jún. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!