Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Videókártya, Processzor,...

Videókártya, Processzor, alaplap összerakás! Párosítás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nyáron szeretnék egy remek, erős gépet összehozni de kereteimen belül maradnék.

Erre úgy körülbelül 80.000 Ft-om lenne.

Egy jó alaplapra, processzorra és egy erős megbízható videókártyára lenne szükségem, amivel el tudok boldogulni mai legújabb játékokkal ( GTA 5 is menjen, nem kell full grafikán de élvezhető legyen a játék, ha ez természetesen megoldható)


Szóval egy jól összehangolt, párosított VGA-CPU -t szeretnék ami passzol egy jó alap-ba!


Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!


2013. jún. 6. 22:38
 1/4 dikk válasza:
Szerintem ennyiért nem tudsz jó configot összerakni, a leggyengébb i5 már 45 körül van, meg egy gyengébb alaplap 15-20, így nem marad vga-ra, pedig az fontos
2013. jún. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

AMD Phenom II X4 965 Black-t kaptam sok mindenkitől..

De az volt a kérdés, hogy 80ért.

Ne egyből egy 40-50e-s procit.. Annyibabenne kell lenni..

2013. jún. 6. 23:18
 3/4 C3rb3rus válasza:
80 ezerből??? GTA5???? jobban jársz, ha veszel inkább egy PS3-at :D én évek óta terveztem új gépet venni, és most a diplomámra kapott pénzzel együtt sikerült beruházni rá, ismerősön keresztül nettó áron veszem, de még így is 280ezerbe van...
2013. júl. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 C3rb3rus válasza:

...bár teszem hozzá, az enyémen minden bizonnyal fullon menne egy GTA5 is,(Gigabyte Z87-HD3; Intel core i7 4770K + CoolerMaster TPC 812XS hűtés; ASUS GTX760 DC2OC 2GDDR5; 2 x 4 Gb Kingston HyperX; Kingston HyperX SSD 120Gb + 1TB WD SATA3 ...stb...)

és habár esetedben nem ez a cél, szerintem 150-160-at akkor is szánnod kellene rá...

kb ilyesmire gondolok neked: [link]

ez alá nem nagyon érdemes adni

2013. júl. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!