Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol tudnék szerezni Pentium...

Hol tudnék szerezni Pentium IV-hez egy plug-in-t?

Figyelt kérdés

Az enyém biztos elromlott, ugyanis a gép gyakran kiírja, hogy a plug-in leáll. Használt is jó.


Szükségem lenne még pár dll-re is, mert a múltkor rácsaptam a gépre és azóta gyakori üzenet, hogy dll-ek hiányoznak.



2013. jún. 5. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne plugint keress, hanem telepítsd újra a Windows-t. Egyébként melyik böngészőből hiányzik a plugin és mi az?
2013. jún. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A Pentium IV egy processzor. Vagy miről maradtam le?


Tegyük fel, hogy semmiről, ez esetben:

- a processzorodhoz ne akarj te semmit plug-olni az alaplapon kívül :)

- milyen operációs rendszered van?

- mi a leálló plugin pontos neve?

- a hiányzó DLL-eket pedig megkeresheted Google barátoddal, léteznek pontosan ilyen site-ok, ahol DLL-eket lehet leszedni

2013. jún. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha rácsaptál, tönkremehet a vinyó vagy a venti és viheted szervízbe. Ne csapj rá, sokba kerül.
2013. jún. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt már rakhatod újra, mi a fäsznak csapkodtad, az valszeg kuka lesz hamarosan.
2013. jún. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"rácsaptam a gépre"


Megérdemelted. most elb@szódott és egy rakás idődbe kerül, na meg pénzedbe is fog.

2013. jún. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!