Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért ilyen lassú a ZTE Blade-m?

Miért ilyen lassú a ZTE Blade-m?

Figyelt kérdés
Már agyam eldobom annyira lassú, még a menüje is laggol! A Pou is laggol rajta! Gyári 2.2es android van rajta, főzött romot pedig nem tudok rá rakni, és mielőtt írjátok hogy azért megérné rárakni.. Próbáltam, de sehogy sem akar sikerülni.. Egyébként GEN 2es

2013. jún. 5. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem raksz rá rendes romot, ez van.
2013. jún. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 uno20001 ***** válasza:
Gyári beállítások visszaállítása.
2013. jún. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az szart sem ér.
2013. jún. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
mert szar kínai
2013. jún. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó: Menj szépen dobókockázni/babázni.
2013. jún. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam Hard Resetelni (Gyári beállítások visszállítása), de az sem működik rajta..
2013. jún. 6. 16:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a Beállításokban az Alkalmazás menüpontban vannak Futó Alkalmazások, és bökjél a bezárandó alkalmazásra, majd Kényszerített Leállítás vagy sima Leállítás, majd Ok-ra böksz, és meg van oldva.
2013. júl. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!