Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehet változtatni az órajelen,...

Lehet változtatni az órajelen, ajánlott vagy nem?

Figyelt kérdés

Van egy 7870-es vga-m,azt olvastam hogy ha pl. játszunk,akkor érdemesebb az órajelet feljebb vinni?

Nem vágom ezt,szóval segítsetek!

Vagy inkább csak az alapértelmezéseket használjam CCC-ben?

Ha nem akkor mit kéne bejelölnöm,vagy meddig kéne feltolnom az órajelet ha egyáltalán kéne?

Köszi!


2013. jún. 5. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:
gari bukta lesz. a vga élettartama mérföldekkel kevesebb. jobban fog melegedni. többet fog hibázni. ha kicsi a kártya vegyél nagyobbat. de az órajelet ne piszkáld. nem egészséges
2013. jún. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Oké,köszi!

Nem kicsi csak kíváncsi voltam hogy nő-e a teljesítménye!

Nekem elég a kari,köszi!

2013. jún. 5. 19:27
 3/3 Lajos54 ***** válasza:
Nem véletlenül annyi az órajel, amennyi. Arra van a hardver kifejlesztve. Azon a legstabilabb, nagyobbal esetleg nem is működik, de balszerencsés esetben a túl magas órajel akár károkat is okozhat. De hibás működést mindenképpen.
2013. jún. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!