Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nexus 7 google hangkeresés...

Nexus 7 google hangkeresés (androidos telefonok dettó)?

Figyelt kérdés
A problémám az lenne, hogy eddig mindig működött a hanggal való keresés akárhányszor akartam használni, természetesen csak ha wifin voltam, mert az offline verziót nem telepítettem. Ma próbálkoztam rengetegszer, de valamiért mindig azt írja, hogy a google nem elérhető, habár begépelve a keresési célt minden gond nélkül meg tudom találni. Nyilván nem az a bajom hogy így nem tudok keresni, csak zavar hogy egyik napról a másikra nem működik valamiért. Akinek androidos telefonja vagy nexusa van esetleg kipróbálhatná hogy nála mi a helyzet.

2013. jún. 5. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Google Now-nál nem működik a hangkeresés vagy sehol sem? Mert most próbáltam Google Now-ban, szintén Nexus 7, ugyanúgy működik, mint eddig is.

Nem tudom mitől romolhatott el az egyik napról a másikra, de ha nagyon zavar akkor vagy nyomj egy factory resetet, az mindig megoldás mindenre, vagy elsőnek indítsd újra, ha azt még nem próbáltad.

2013. jún. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Google now-ban sem működik sajnos. Próbáltam nyelvet átállítani, de az sem segített. A rendszer visszaállításnál úgy tudom hogy a régi, eredeti android verziót is visszaállítja úgy tudom. Természetesen nem lenne nagy szívfájdalom, meg az alkalmazások újratelepítése sem, csak azért furcsállanám, ha ilyen drasztikus módszerre lenne szükség.
2013. jún. 5. 13:39
 3/4 anonim ***** válasza:

"A rendszer visszaállításnál úgy tudom hogy a régi, eredeti android verziót is visszaállítja úgy tudom."


Nem teljesen értem itt mire gondolsz, de visszaállításnál ha custom romon vagy vagy akármin akkor sem fogja teljesen a gyári szoftvert visszaállítani, csak olyan lesz, mintha az új rom vagy akármi akkor kapcsolna be elsőnek.

Vagy ha 4.1-el vetted még de már 4.2.2-re frissítettél nem fogja a 4.1-et visszaállítani.

Tehát a factory reset egyetlen hátránya, hogy mindent töröl.

2013. jún. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi megoldódott a probléma, nem kellett visszaállítani a gyári beállításokat, csak a google searh-öt kellett frissíteni és működött minden :)
2013. jún. 6. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!