Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tönkre mehet a leptopom hogy...

Tönkre mehet a leptopom hogy sokat használom?

Figyelt kérdés

Asus x501a-xx119d laptopom van. link: [link]


Elég sokat használom hétvégén szinte egész nap, hétköznap kb 8-9 órát. Korán tönkre mehet így?? (hálózatról használom, és csak facebook-ozásra meg netezésre nem szoktam játszani meg stb..


2013. jún. 3. 17:26
 1/4 anonim válasza:

Nem, nekünk van egy 6 éves DELL-ünk az is rengeteget megy, többet is mint amennyit írtál.

Hűtése legyen és akkor nem lesz baja. Amúgy nekem is ilyen van mint ami neked, de nem egy melegedős fajta.

2013. jún. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 pinkpancser ***** válasza:
Ne ágyba és szőnyegen használd, és néha takarítsd meg a hűtőt. Ja és ne takard le a nyilásokat ahol a levegő ki-be megy, akkor nem lesz gondod.
2013. jún. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendbe köszönöm a válaszokat! Hogy takarítsam meg??:O
2013. jún. 3. 18:09
 4/4 pinkpancser ***** válasza:

Ilyet még konkrétan nem szedtem szét, de kép alapján ennek nem lehet egyszerűen leszerelni a hátlapját. Ilyenkor jön a másik lehetőség, hogy gép kikapcsolva, táp kihúzva, aksi kivéve. Sürített levegővel óvatosan megfújod, aztán porfelhő láttán káromkodsz, hogy a lakásban csináltad :)

Utána pedig vársz pár percet és összerakhatod.

2013. jún. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!