Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért ismétlődnek egyes...

Miért ismétlődnek egyes dolgok a billentyűn? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés

számok is 3x vannak,ctrl,enter,/.-,+,stb!

Bocsi de kezdő vagyok még!


2009. okt. 7. 00:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

gyakorlati okok


pl. ha két kézzel gépelsz, a felső számok jobban kézreesnek


viszont ha csak számokat (pl. banszámlák, összegek) tartalmaz a bevivendő már más a helyzet


az F1-F12 -es gombok a múlt öröksége, mára már elavultak s szinte semmire nem jók.


a Ctrl+C -t a bal Ctrl+K -t a jobb controllal tudod egykézzel megnyomni


stb...

2009. okt. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
7%
Lehet ,hogy kezdő vagy de jól látod ,a mai számítógépek billentyűzete egy idejét múlt, logikátlan,butaság. Egy értelmes kamaszt ha megkérnének,hogy tervezzen egy normális klaviatúrát,öt perc alatt különbet csinálna.De hát sajna ez még odébb van,úgyhogy kénytelenek vagyunk még jó darabig ezzel vesződni./én két éve kezdtem gépezni,de a mai napig sem állnak igazán kézre a gombok,és valószínűleg már nem is fognak/
2009. okt. 7. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"az F1-F12 -es gombok a múlt öröksége, mára már elavultak s szinte semmire nem jók."

Azért nem egészen. Alt-F4? Vagy F1, mint help? Esetleg Total Commanderben is hasznosak.

2009. okt. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!