Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért ennyire lassú a számítóg...

Miért ennyire lassú a számítógép? Megőrülök!

Figyelt kérdés
Kb. 1 hónapja kezdődött, hogy fokozatosan lassul be a laptopom. Mostanában (nem viccelek) csak az 2-3 perc, mire megnyitja a hangerő kezelőt lent a jobb sarokban. A weboldalakat is kb 5 perc mire behozza, és arról már ne is beszéljünk mennyit kell arra várni, hogy le is tudjak görgetni rajtuk. MINDENT ilyen tetű lassan nyit meg és tölt be, csomószor lefagy a Chrome, és újra kell tölteni. Youtube-on is állandóan akadoznak a videót, nem tudok végig nézni egy táncos videót...Lehet ennek köze ahhoz, hogy mielőtt elkezdődött ez az egész, azelőtt nemsokkal tértem át kábeles netről wifire? Lehet, hogy nem bírja a gépemet? Amúgy nem olyan öreg gép, max 5 éves. (Van egy AVG Internet Securitym és egy Advanced System Care programom, hetente ellenőriztetem velük a gépet, és nem találnak hibát.)

2013. máj. 30. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:

5 éves laptop, már öreg.

HD Sentinel mit mutat a kondícióra?

2013. máj. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A micsoda? Ne haragudj, nem értem ezeket a számítógépes cuccokat, nekem azt mond hogy mit kell néznem :S
2013. máj. 30. 22:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Takarítás Ccleanerrel, aztán C, Sajátgép, jobb egérgomb, alul Tulajdonságok. Eszközök, Hibaellenőrzés. Mind a kettőt be kell jelölni, aztán inditsd újra a gépet. Rendbe teszi a merevlemezt. Ne ijedj meg, kék alapon fehér betűk, de ez nem a Kékhalál.
2013. máj. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az én öt éves MINI ITX-em nem lassú, semmi baja sincs, soha más védelem nem volt rajta, mint ESS6.

Hetente Ccleaner, havonta Lemez-töredezettség-mentesítés, ha van új, akkor Adobe Flash Player és Java frissitések.

2013. máj. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 levis56 ***** válasza:
Vírusok is nagyon lassítják,a tünetek megegyeznek a leírtakkal.
2013. máj. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezt az online scannert futtasd le:

Kaspersky Free Virus Scan

[link]

2013. máj. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Fú nagyon köszi mindenkinek, hozzá is látok a dolgokhoz! :)
2013. jún. 1. 08:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!