Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Felpontozás nem indul el a...

Felpontozás nem indul el a gépem (tobbi lent)?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=1kPXrPy4OBg&feature=youtube_..



ennek a video alapjan csinaltam macot akartam tenni a gepemre a biosba beallitottam amit a videoban is mutattak de a dvd nem bootolt be gondoltam hogy mindegy hagyom de most a gepem a windows 7 et se tudja elinditani a veryfing pool data nal megall es nem tortenik semmi kerlek segitsetek felpontozlak elore is koszi



2013. máj. 30. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha mindent így ömlesztve írsz írásjelek nélkül akkor senki nem fogja érteni hogy mégis mit szeretnél beszélni egyébként meg mi a tököm az a maco amit te rátettél a gépedre mert ilyen nincs az k*rva isten
2013. máj. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
allits vissza mindent a biosban legrosszabb esetben load default nincs tobb otletem egyelőre
2013. máj. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
mac osx liont akartam volna ratenni
2013. máj. 30. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!