Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen CPU hűtő fér fel erre...

Milyen CPU hűtő fér fel erre az alaplapra biztosan?

Figyelt kérdés

Az alábbi alaplap kis méretű, és a két ram slotot is szeretném kihasználni. Viszont így nem tudom, hogy milyen CPU hűtőt érdemes vennem, mivel ha nem olyan méretűt veszek akkor az minden bizonnyal rálóghat valamire.


Az alaplap: [link]


Sok hűtőt kerestem, szerintem ezek jók lehetnek, de nem vagyok benne biztos.


[link]


[link]



2013. máj. 29. 17:11
 1/1 Kalos válasza:

Az új FM2 foglalatra bármilyen korábbi Socket AM2(+), AM3(+), vagy éppen FM1 kompatibilis hűtő felszerelhető, sőt egyes, a műanyag keretbe kapaszkodó Socket 754-re vagy 939-re megfelelő modellek is tovább alkalmazhatóak.

Amiket kinéztél azok mind jók rá, de 3000-ret nem adnák ki értük, mivel gyengék.

Ha már ennyi pénzt áldoznál hűtőre válaszd ezt [link]

Nekem is hasonló van a gépbe és az i7-semet 60C° alatt tartja maximális terhelés mellett.

Vaterán 2 év garivl 7000-ért van.

[link]

Ha minőséget akarsz ezt válaszd.

2013. máj. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!