Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Leptop hűtő? Szerintetek jó?

Leptop hűtő? Szerintetek jó?

Figyelt kérdés
Szeretnék vennni egy leptophűtőt, 3 kis ventillátor van benne v alakba elhelyezve. És üveg az egész. Szerintetek jó?:)
2013. máj. 28. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem laptop. Masreszt meg minek hozza huto? Tul szokott melegedni?
2013. máj. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az plexi. Sejtem melyikre gondolsz, és igen tökéletes lesz. De azt csak asztalon lehet használni. Bár egy link nem ártana.
2013. máj. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első: nem szokott túlmelegedni, de egészségesebb ha használsz hozzá laptophűtőt!;)


Második: Köszönöm. Itt a link: [link]

2013. máj. 28. 18:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Jól sejtettem hogy ez lesz az. Ennél olcsóbbat és jobban aligha találni. Ami ennél jobb, az kb 4-5k-tól kezdődik és abból is max 2-3 fajta van. pont egy ilyet alakítottam át b.nőmnek hogy az ölélbe is tudja rakni. Mivel 3 venti van rajta, nagy az esélye hogy legalább az egyik pont bele fújja a levegőt a laptop alján lévő szellőző nyílásba. 55Cfok-ról kerek 10Cfok-ot tudott rajta hűteni. De ennél több is elérhető a laptoptól függően. Csendesen működik és még szép kéken is világít:D Ha nem tudsz többet szánni hűtőre mint 4-5 ezer akkor ez lesz a legjobb választás. Az ilyen 1 ventis hűtők szó szerint szart sem érnek. Nah jó, az árához képest keveset tudnak. Csak annyi hogy még csendesebb mint a többi. Am ha terhelés alatt nem éri el a vga illetve a proci a 60Cfokot, akkor nincs szükség hűtőre. 60 fölött viszont nem árt ha van alatta és játék közbe be van kapcsolva.
2013. máj. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm. Igen ez elég olcsó mindössze 1400 forint, és sokan (az árához képest) jónak találják. Köszönöm a segítséget! :)
2013. máj. 28. 20:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!