Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit kezdjek a fájlal ha...

Mit kezdjek a fájlal ha letöltődik utorrentben?

Figyelt kérdés
Van egy utorrentem de ha letöltök vele valamit utánna nem tudom hogy mit csináljak. Le akartam egy játékot is tölteni. Le is töltődött de nem tudom hogy kell elindítani a telepítést.

#játék #telepítés #telepítés utorrentben.
2013. máj. 27. 20:41
 1/3 levis56 ***** válasza:
Kattints rá a letöltött fájlra a jobb egér gombbal a felugró ablakban katt a tartalmazó mappa megnyitásra,majd a megjenő ablakban a folytatásra,beugrik a letöltött fájl mappája,katt jobb gomb a fájlra,megnyitásra katt és telepít.
2013. máj. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Komplikato ***** válasza:

Mondjuk ha ez egy lemez képfájlja (NRG, ISO, stb.) akkor jó esetben fel van telepítve egy virtuális meghajtó program és arra kattintva egyből beteszi lemeznek, amitől általában a telepítő el is indul magától.


Persze nem egy életbiztosítás se másolni, se kicsomagolni, se futtatni olyan állományt ami aktív megosztásban van, mivel az állandó oda és vissza olvasás miatt lehetnek CRC vagy telepítési problémák. Tehát vagy PAUSE-ra kell állítani vagy átmásolni egy másik helyre és onnan használni.

2013. máj. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat.
2013. máj. 29. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!