Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Grafikus vagy? Segítenél?

Grafikus vagy? Segítenél?

Figyelt kérdés
Tehát, arról lenne szó, hogy szeretnék egy szép önéletrajzot, ami egyedi, és megakad rajta a munkáltatók szeme. Sajnos én nem nagyon értek a grafikai dolgokhoz, ezért gondoltam, hátha lenne itt olyan kedves grafikus, vagy annak tanuló, aki önszorgalomból, vagy tanulásképp segítene nekem ezt megcsinálni...
2013. máj. 25. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:
nagyon értelmetlen a megfogalmazás hogy mit szeretnél!
2013. máj. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Komplikato ***** válasza:
DTP szintű, aranymetszést betartó, überszép fontokkal összerakott jól megszerkesztett fényképes önéletrajzot szeretne. :D
2013. máj. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Lehet inkább te vagy ici-picit értetlen? :)


Ahogy a 2. válaszoló mondta, szeretném kikérni egy grafikus vagy annak tanuló tanácsát, hogy hogyan, és mivel szerkesszem meg az önéletrajzomat úgy, hogy ne legyen átlagos, de hivalkodónak se tűnjön.

2013. máj. 25. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!