Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Minecraft szerver modding,...

Minecraft szerver modding, hostos szervernél (SÜRGŐS)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az kellene nekem,hogy a clans.hu-nál rendeltünk egy szervert haverokkal hogy invasion modozunk..


A lényeg az,hogy nem tudom hogy hogyan kell betenni a szerverbe a Minecraft Forge-t mert ugye házi szerónál ott meg lehet nyitni a minecraft_server.jar-t de itt nem engedi ftp-ről letölteni!


SOS!! VALAKI!! SÜRGŐS!!


2013. máj. 24. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Segítek: [link]
2013. máj. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 B Bence00 válasza:

Ne a böngészőből akard letölteni ,hanem total commanderből,vagy hasonlóból.illetve az lehet a baj,hogy clans.hu nem teszi láthatóvá ftp-n a minecraft.jar,start.bat stb... Fájlokat.ez ellen nem nagyon tudsz mit tenni,a clans.hu meg nem segít semmiben,ami configolással,modolással kapcsolatos...

Érdemes lenne hosztingot váltani.

Én a jatekhost.hu-t ajánlom,most ott óriási akció van!

2013. máj. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mint utólag kidrült.. a k*csög clansosoknál nem lehet moddolni a szervereket, csak ugyebár a roh0dékok ezt elfelejtették kiírni!
2013. okt. 2. 16:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!