Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A chipes patronokba tényleg...

A chipes patronokba tényleg bele van ütve a lejárati dátum?

Figyelt kérdés

Hallottam olyan "pletykát", mely szerint a modernebb, chipes (főleg HP) nyomtatók patronjának chipjébe bele van ütve a lejárati dátum, és ha azután teszem be a nyomtatóba, akkor egyszerűen nem fog nyomtatni, hiába van még tele.


És azért is gyanús a dolog, mert nagyon leakciózták azokat, amik fél éven belül lejárnak, míg ugyanaz a típus de 2016-os lejárattal kb a duplájába kerül. na ezért tűnt fel az egész, hogy mégis lehet ebben valami.


valakinek tapasztalata vagy konkrét ismerete erről?


2013. máj. 18. 07:56
 1/3 anonim ***** válasza:
azigen...
2013. máj. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 pinkpancser ***** válasza:
Nem lehet ok a leakciózásra az, hogy ami rövidesen lejár az rövidesen be is száradhat? Esetleg az, hogy ha lejár, azután elvileg nem adható el?
2013. máj. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

ezt ők maguk se tudják ...

csak már 2 embertől is hallottam ezt a bizonyos "lejárós chipes" dolgot, és jó lenne ha valaki tudná biztosra.


ez a lejárat és beszáradás meg érdekes dolog, mert vettem 2 másik típusú patront is egy másik nyomtatóhoz, na azon még csak lejárati idő sincs sehol ... egyiken se!!!

2013. máj. 18. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!