Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valami baj van a gépemmel...

Valami baj van a gépemmel vagy a monitorral és nem tudom hogy mi? /bővebben lent/?

Figyelt kérdés

Már pár hete csinálja azt hogy mikor bekapcsolom a gépet az Lcd monitoromnak csak villog a bekapcsoló gombja és nem ad képet.Már mikor betölt és az asztalon van akkor is csak villog és kell 5 10 perc míg bejön a kép de van mikor 10 perc múlva sem és újra kell indítanom.Persze akkor is kell várnom pár percet hogy behozza!!Már pár dolgot megpróbáltam

Pl drivert újra telepítettem/videó kártya-monitor/ videó kártyát megtakarítottam a felbontásokon is állítottam, próbáltam hibernálással vagy alvó állapotból indítani de úgyse megy,rendszer visszaállítás, már új Windowst is akartam telepíteni csak sajnos nem tudom mert ha a Biosba lépek be akkor sincs kép :S Már teljesen tanácstalan vagyok nem tudom mit kellene csinálni.

Szerintetek mi lehet a probléma??Amúgy ha bejön akkor nincs vele semmi probléma csak mindig indulásnál.

Ja és Windows 7 et használok!


2009. okt. 2. 12:31
 1/4 A kérdező kommentje:
KÖSZ A SOK SEGÍTSÉGET!!LÁTOM SZÁMÍTHATOK A VÁLASZAITOKRA!!!
2009. okt. 6. 13:26
 2/4 anonim válasza:

hát igazából így látatlanban nem sokat tudunk.

ha van valami közeli ismerősöd próbáld meg az ő monitorával vagy videokártyájával.

2009. okt. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
magnézted a csatlakozót??? nekem ez volt a baj:D
2009. okt. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
közben rájöttem hogy a monitorral van a baj xD
2009. nov. 7. 09:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!