Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ezt hogy lehetne megoldani?...

Ezt hogy lehetne megoldani? (FONTOS)

Figyelt kérdés

Nem nagyon értek a gépekhez,de úgy áll a helyzet hogy több helyre lenne szükségem,régen bátyám beállította,hogy a C-én 50GB hely legyen,a D-én pedig90.

Nem is volt gond,csak vannak olyan dolgok amik csak akkor működnek ha a C-én vannak(nem tudom hogy miért,gondolom azért mert oda vannak telepítve a gép működéséhez szükséges dolgok,a lényeg hogy valamiért ez van).

Meg lehet oldani hogy más legyen a tárhelyek elosztás,szóval összevonni,vagy átrendezni és ha igen akkor hogy?Bátyámat felhívtam,annyit mondott hogy már az én gépem,oldjam meg magamnak.

Lehet hogy hülyeséget írtam és nem is lehet szabályozni az elosztást,de ha mégis akkor légyszi segítsetek.

Előre is köszi!

19L



2013. máj. 17. 00:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Partition Magic meg tudja csinálni.
2013. máj. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 pinkpancser ***** válasza:
Csinálsz egy mentést a rendszeredről/adataidról, aztán az előbb említett part magic-el átrendezed úgy a partíciókat ahogy szeretnéd, a mentett rendszert visszateszed, aztán bőszen imádkozol, hogy működjön.
2013. máj. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezekből a partíció bäsztatásokból nem sok jó sülhet ki, egyszerűbb ha szerzel ismerőstől egy külső vinyót, adatokat mented, és újrarakod a rendszert, akkor telepítés közben úgy oszthatod a partíciókat ahogy jónak látod.

Esetleg egy advanced system care-el, meg ccleanerrel kitakaríthatod a c-t, lehet talál vagy 10 giga helyet.

2013. máj. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi
2013. máj. 18. 19:44

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!