Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi történhetett a merevlemezze...

Mi történhetett a merevlemezzel? Egyszer még jól ment utána pedig hirtelen nem érzékelte a gép!

Figyelt kérdés
Éppen videót konvertáltam, nagy sebességre állítottam ami nagyobb proceszor asznàlatot jelent szóval laggolt a gép. Egyszer figyelemes lettem rá hogy nem laggol viszont nem reagál semmire sem. Jólvan mmondom ez windows, szokott ilyen lenni, ujrainditottam. Ekkor már valami fura volt mert a bekapcsolás közepén valami egy olyat kattant mint amikor kikapcsolom a gépet! Gondolom a vinyó volt. Na ekkor már mingyár beindult volna a gép, jött volna a windowsos töltöképernyö, és kiirja hogy nem talált boot helyet. Ekkor mivel be volt dugva a PSP-m azt gondoltam az zavarhatta össze, kihuztam és ujrainditottam. De ekkor is csak az az üzenet fogadott hogy helyezzek be boot helyet. Mi történhetett a vinyóval? Teljesen elszállt? Vagy egy formázással mèg menthetö maga az eszköz?

2013. máj. 16. 19:45
 1/5 darkfusion ***** válasza:
Bootold be az operációs rendszert és utánna ki derül hogy jó e vagy sem. De azért meg nézném a kábeleket is hogy normálisan vannak e bekötve és nem húzódtak ki.
2013. máj. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 csacsi2 ***** válasza:

Nem valószinü hogy menthető ha kattant, szerintem kiakadt a fej. Lépj be a biosba (ami -nál F2) és ha ott nem látja akkor nagy valószínüséggel kuka.


egyéb bios elérések:

[link]

2013. máj. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi hogy segítettek! Megkérdrztem apámat aki ért a gépekhez és azt mondta hogy lehet valami virus volt ami leformázta a merevlemezt. Van esély erre? Mert ez még mindig jobb minthogy kukázhatom a vinyót.
2013. máj. 16. 21:54
 4/5 csacsi2 ***** válasza:
Vannak csúnya vírusok, elég ha a boot szektort tönkreteszi, viszont egyiktől sem kattan. Ha az alaplap érzékeli (biosban látható) akkor egy újratelepítés megoldja. Ez egy figyelmeztetés, vírusírtó / tűzfal beszerzése kötelező!
2013. máj. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha kattant cseszheted, az nem vírus volt, tuti.

Simán meghalt.

NEM LAGGOLT A GÉPED, HANEM SZAGGATOTT!

2013. máj. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!