Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kell Windows8-at...

Hogyan kell Windows8-at újratelepíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Újra szeretném rakni a gépemet, de nem tudom hogyan. Illetve az megvan, hogy az op. rendszer rá kell rakni cd-re, de nem tudom hogyan! Segítsetek pls!

op.rendszer: Windows8


2013. máj. 15. 23:23
 1/5 anonim ***** válasza:
pont ugy mint ahogyan eloszor raraktad
2013. máj. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
nem kell. egér jobb alsó sarok-beállítások-gépház-általános-és görgesd le az egeret-alul 3 lehetőség van, kiválaszthatod neked melyik a jó
2013. máj. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. Válaszoló: autómatikusan rajta volt a gépen a windows, nem adtak hozzá cd-t.

2. Válaszoló: kéri a cd-t, amin rajta van a windows8, de nekem már rajta volt a gépen, ezért kérdem, hogyan rakom rá az op. rendszert egy cd-re.?

2013. máj. 16. 12:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha laptop akkor lehet hogy a HDD egy rejtett partícióján van az oprendszer. Ha asztali gép akkor le kell egyet tölteni a netről és ki kell írni lemezre, de szerintem kérj meg valakit aki legalább egyszer már csinált ilyent...
2013. máj. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nem volt a gép mellé cd?

Én most vettem új laptopot,ezen is rajta van a win8.Kaptam hozzá két lemezt is.

-Windows 8 Recovery Media for Windows 8 Products 64-bit

-Recource Media

Pontosan én sem tudom,hogy hogy kell,mert még nincs szükségem újratelepítésre,de majd ezekkel fogok próbálkozni.

Vagy esetleg a gép gyártójával vedd fel a kapcsolatot,és kérdezd meg.Jobb ötletem nincs.Sok sikert.

2013. máj. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!