Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez a probléma mitől lehet?

Ez a probléma mitől lehet?

Figyelt kérdés

egy hete volt a laptopom szervizbe, kitakarították a ventilátorát, és újra telepítették.

Azóta van egy kis baj vele, ami nagyon zavar.

Mivel nagyon sokat gépelek, így nagyon idegesít már a dolog:

Gépelés közben egyszer csak (hiába nem nyomok semmi olyat) eltűnik a kurzorom, és oda ugrik, ahol az egér épp mutat. Pl gépelek jegyzetzömben, már a 3. soromat írom, erre egyszer csak felugrik a gépelés következő betűje az első sorba (mivel az egér kurzórja épp ott maradt) és oda folytatja a gépelést. Ha kint hagyom direkt a kurzort az a jegyzettömb ablakból, akkor meg egyszer csak leviszi ikonba...

Nem tudom mennyire érthető amit írtam...

Eddig nem volt ilyen baj, és figyelgetem, nem nyomok semmit rosszul, de elég gyakran a leütéseknél valahogy mindig ezt csinálja a gép...

Lehet rajta állítani valamit?


2013. máj. 15. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
kitudod e kapcsolni a tapipadot
2013. máj. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt hol lehet? :)
2013. máj. 15. 11:02
 3/5 anonim ***** válasza:

nálam a packard bell gépen az Fn és F7-tel lehet,

(azt szokták visszaírni,hogy : de nekem nem ilyen lapim van ám )

2013. máj. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, tacspadodat tiltsd le, van rá billentyű kombináció, vagy a vezérlőpultban is ki tudod keresni a driverét.
2013. máj. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
úgy tűnik fn- el megoldódott a probléma, kösz :)
2013. máj. 15. 19:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!