Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a gépem?...

Miért csinálja ezt a gépem? És mit csináljak vele, hogy megint normálisan elinduljon?

Figyelt kérdés
Szóval mikor indul el a windows, akkor van az a kék képernyő, hogy felhasználó személyes beállításainak betöltése, és onnan nem megy tovább. Várhatok akár öt-tíz percet is és semmi. Aztán, ha újra indítom, akkor másodjára már ugyanennél a résznél megjelenik egy kis ablak, amiben az van, hogy azokat a beállításokat nem tudja betölteni, de betölti nekem az alapértelmezettet helyette. És OK gombra lehet kattintani. Ha le Okézom, akkor betölt szépen és kész, de semmi sem másabb, mint azelőtt. Úgy értem a saját hátterem van meg minden. Akkor mit nem tud betölteni? :S Én nem csináltam vele semmit, nem cseréltem ki benne semmit, nem állítgattam át, nem töltöttem le, tegnap még jó volt, mi a fenétől ír ki ilyeneket? Ilyet még nem is láttam.
2009. okt. 1. 15:39
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem a rendszerleíróban vannak olyan bejegyzések amik hibásak és azt követné a rendszer csak nem talál semmit ezér vár, tölts le egy easy cleaner programot és tisztitsd ki az adatbázist és akkor lehet nem fog várni és az ablak sem jelenik meg
2009. okt. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!