Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy email címről lehet 2...

Egy email címről lehet 2 profilom a facebookon? És ha igen hogy kezdjem?

Figyelt kérdés
2013. máj. 13. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem azzal kell belépni?.....akkor hogy lehetne szerinted?

Ennyire kevés iq-ja nem lehet senkinek.

2013. máj. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet. De kb két perc egy ingyenes e-mailt csinálni...
2013. máj. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm,csak egyszerűbb lett volna egy címről belépni !!


A másik "segítőnek" ! A második profil az üzleteimhez kellene,amiket azzal a csekély IQ-val hoztam össze(20éve csináltam egy tesztet 113 lett),a segítséget pedig facebook tudásom hiánya miatt miatt kértem!! Nolite iudicare, ut non iudacemini! És még egy apróság,és itt lezártam:Az IQ mint rövidítés,nagybetű.

2013. máj. 14. 10:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Ehhez is külön címmel kell regisztrálni a másik oldalt, ráadásul azt nem személyes, hanem üzleti profilnak (ingyenes). Aztán megteszed magad adminná, és akkor a személyes profilodról tudsz váltani a céges profilodra. Jobb fölül a lefelé mutató háromszögnél, Facebook használata mint: "xyz cég".
2013. máj. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

csekély facebook tudásodhoz hozzászólnék, nekem nincs is facebookom, soha nem is volt, de egyértelmű, hogy az email cím az azonosításra szolgál, így nem lehet ugyan azt kétszer beregisztrálni.


Egyébként belátom, túlzásba vittem a "kioktatást" (csak néha már olyan kérdéseket látok itt gyakorin, hogy eldobom az agyamat, ez meg már a sokadik egyértelmű volt) de ezúton szeretném elnézésedet kérni érte!

2013. máj. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Akkor ezt letárgyaltuk ! :) A Facebookot én sem értékeltem túlzottan,de pár napja megosztottam egy kis reklámszerű fotót és pár nap alatt több száz megosztása volt.Ha ezt átlag 100 ismerőssel nézzük megosztónként(ami igen szerény becslés)ezrekhez juthat el a reklám.Tehát meg kell hajolnom az új dolgok előtt !!


A másik ötlet alapján sikerül megoldani,köszönöm !!

2013. máj. 15. 09:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!