Babouly a kérdése:

Android v IOS?

Figyelt kérdés
kérem indokoljátok a válaszokat köszi

2013. máj. 12. 09:17
 1/3 anonim ***** válasza:

iOS, volt két htc, akkori csúcsmodelleke, az első, még a desire család első tagja, szerettem azt a telót, de aztán iPhone vettem magamnak, és nem lehet egy lapon említeni a kettőt. 3 év iPhoneozás után ezt tudom róla mondani róla.

3x fagyott le, zárt rendszer, nincsenek vírusok, 1 év után fagyott le, mert addig nem volt kikapcsolva, gyors, nem szagatt, gyorsan feltölt, egy napot simán végigmegy, ha nem nyúlsz hozzá 2-3 napig is elmegy.

Sajnos android az ellenkező, van most is a családban, napi szintű fagyások, fél nap alatt lemerül. Pedig sony xperia...

2013. máj. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért érdekes lehet, hogy napi szinten lefagy egy Sony xperia...

Nekem speciel már kB. Fél éve sonym van és még egyszer sem fagyott le.

Az igazsághoz hozzátartozik, hogy kB hetente újra kell indítanom, mert egyszerűen utána nem tud mobil netre csatlakozni (vagyis azt írja, hogy nincs net.) de ez lehet csak egyéni probléma :D

2013. máj. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az androidos telók addig jók, amíg nincsenek programok telepítve rá, mert az lassítja azt. IOSnél nincs ilyen, ha tele van a teló akkor is rendesen megy.

Androidos telóknál sajnos más a tapasztalat, meg minden gyártó szét nyomja a saját hülyeségükkel, így egy alap android felrakása megold minden gondot.

Mert akkor viszonylag stabil a rendszer, csak az sem egyszerű egy átlag usernek.

Magam részéről ios, nem a legjobb, és vannak hibái, de a mostani telefonoknál a legjobb rendszer.

2013. máj. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!