Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Leöntöttem a bíllentyűzetemet...

Leöntöttem a bíllentyűzetemet és nem működík 2 gomb. Mít lehet ezzel csínální?

Figyelt kérdés
Az egyík a rövíd í..szeríntem észrevettétek és elnézést érte. A másík a vessző szóval elég fontosak. Mít tegyek vele? Próbáltam kíszední és letakarítaní de nem megy így sem.
2013. máj. 11. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ha takarítás után se ment, esetleg még megpróbálhatod kiszárítani, jobb ötletem nincs :/ Egyszer havernak a billentyűzetére Monstert borítottam, szétszedtük, kiszárítottuk, és azóta is megy neki.
2013. máj. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmit, vársz pár órát, hátha kiszárad, ha nem -> kuka.
2013. máj. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Egyébként laptopról van szó úgyhogy ne írja senkí hogy vegyek egy újat mert amúgy nem spúrkodok egy 1-2 ezer foríntos tételen de hát ez most fontos.
2013. máj. 11. 22:06
 4/6 anonim ***** válasza:

Pedig ebből is lehet újat venni.

Csak nem egy-két ezet ft.

Amúgy azt tudod csinálni (bár ez erősen típus függő), hogy kiszeded a billentyűzet lapot. zuhany alatt kimosod éppen langyos vízzel. kiszárítod, csontszárazra. aztán visszateszed, ha nincs zárlat benne és nem ment tönkre semmi (szerintem nem) akkor működni fog ezután.

De mindenképp hagyd kiszáradni.

Mondjuk csak holnap tedd vissza, vagy ilyesmi.


Youtube-on beírod a géped típusát, keresel videót amin szétszedik és szét tudod te is.


Én zuhanyoztattam már kecsapos, meg kólás klavit, jó lett utána (nem saját)

2013. máj. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát ez az hogy nem 1-2 ezer foríntos tétel. Kíszárítottam de így sem működík. Más megoldás?
2013. máj. 12. 08:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Szervíz :/ Addig meg ha nagyon zavar, használd a virtuális billentyűzetet, vagy dugj rá egyet USB-n.
2013. máj. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!