Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Akik otthonosak a pc s játékok...

Akik otthonosak a pc s játékok világában, segítenének?

Figyelt kérdés
Nagyon keveset játszom, évente talán 1-2 játékkal. Most lesz egy kis időm, s szeretnék venni valami játékot. Az asztalim már nincs meg,így csak notebokkra kellene valami ami hosszù időre leköt, viszonylag szép, de inkább izgalmas játék. Stílus a szerepjátékon kívül mindegy. A gép egy dual magos 1.6 amd, 8 gb ram valamint egy m6320 vagy 10(?)hd ati kártya win7 64bit. A crysis egy demót raktam ma fel, az hd felbontással textura és víz high, a többi medium ban akadás nélkül futott. Minden highben a csatáknál már belassult. Szal ez ennyit tud. Erre a gépre tudtok ajánlani valamit? Köszi.

2013. máj. 10. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Team Fortress 2 Ez kb egy éve lett ingyenes!
2013. máj. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Team fortress 2 tényleg borzasztó jó játék, steam szükséges hozzá, illetve találsz még bőven ingyenes játékot steamen, de a tf2 messze a legjobb.
2013. máj. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja, és soruce motoros, szóval egy 7600gt is lazán viszi full maxon, sehol sem fogsz beszaggatni.
2013. máj. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utánnanézek, köszi. A tescoban most van az assasins, prince of sorozat. Azzal sem játszottam még. Kb 2k ért van. Annyit megérne ha jó, meg fut. Netem sincs itthon, csak mobilról, s mivel kb éves szinten nincs sok időm játszani, bár írottan is megszerezhetném de nah. Támogassuk a fejlesztőket :D írhattok még valamit, mert kb a farcry 1 ig követtem csak a játékok alakulását.
2013. máj. 10. 16:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát assasins creed 1, meg ilyenek gond nélkül mennének, ráadásul nem lowon.
2013. máj. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Prince of Persia sorozat régi már, engem sose kötött le.
2013. máj. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Végülis megvettem a prince two thronest egy ezresért. Nem rossz, csak az irányítás. Ez maxon fut. Ezzel elleszek egy darabig.
2013. máj. 11. 14:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Összes prince maxon fog futni, mert régi minden része.
2013. máj. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!