Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megéri megvenni nekem ezt a...

Megéri megvenni nekem ezt a számítógépet? Adatok lent! Acer eMachines 16-01

Figyelt kérdés

Számítógépe szeretnék venni!

Ezt szűrtam ki magamnak: [link]


Megéri szerintetek megvenni?

Én erre használnám: 1080 p Hd Youtube, Internet, Videók szerkesztése összeállítása, néhány játék pl gta sa, hd filmek nézése.

Vagy vegyek másikat. Azért fogott meg mert egybe van a monitorral!


Egyéb adat: Acer eMachines 16-01

Köszönöm szépen!


2013. máj. 9. 08:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Én csak az integrált VGA-ban nem bízok.

Főleg HD Youtube-ra.

2013. máj. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Valahogyan én sem vagyok kibékülve az alaplai vga val! :)
2013. máj. 9. 09:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha jól látom erről van szó:

[link]


33-ért inkább vegyél egy használt asztali gépet, vagy egyes laptopok is hasonló árban vannak.


De ez a gép meg finoman szólva is kalap k@ki. Az Atom processzor nagyjából egy ősrégi Pentium 4-es szintjén áll teljesítményben:

[link]


A GMA950-es megint nem sokat ér, de itt van pár játék tesztje is lentebb:

[link]

Még egy Doom 3-al sem bánik el, pedig az nem egy mai játék.


Bár azt nem értem minek akarsz 1080p-s videókat nézni 10-en pár colos monitoron, annak inkább 22-23" méretben van értelme.


35-40 körüli árban inkább sima asztali gépet néznék, 2-3GB rammal, 2 magos processzor (E2200 vagy jobb), meg valami egyedi VGA, Geforce 8600-as vagy hasonló, és akkor már sokkal jobb gép lenne.

2013. máj. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!