Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan masoljak PS3-ra kep es...

Hogyan masoljak PS3-ra kep es tema fileokat pendrive segitsegevel?

Figyelt kérdés
Egy PS3am van 3.7-es szoftverrel, FAT32-re formazott 2 gbos pendriveomon vannak kepek es direkt PS3hoz valo theme fileok, de barhogyan probalkozok mindkettonel azt irja, hogy az eszkozon nincs ilyen file. A zeneket siman atmasolta rola, pedig nem volt nekik kulon mappa, csak ugy gyokerbe radobaltam es latta. De a kepekkel meg a tema fileokkal nem birok. Probaltam oket egy PS3 nevu mappan belul tarolni stb, de igy sem latja. Valamilyen otlet meg esetleg?

2013. máj. 6. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:

A témáknak hozz létre a pendriveon egy PS3 mappát és ezen beleül egy THEME mappát, ide rakd a .P3T fájlokat.

Képeket a pendriveon létrehozott PICTURE mappába másold.

2013. máj. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kb a 2 utolso variacio volt amit nem probaltam! Koszi! :)
2013. máj. 6. 22:25
 3/3 anonim ***** válasza:
próbáld meg a képeket háromszöggel megnézni.
2013. máj. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!