Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » San Andreas Multi Player -on...

San Andreas Multi Player -on hol találok egy olyan szervert, ami. (? )

Figyelt kérdés

Amin rendes játékosok játszanak, lehet házat venni, pontot szerezni, bandát alapítani, teleportálgatni, pénzt gyűjteni, névszínt változtatni, vannak sok parancsok, és nincs szerkesztve a térkép, tehát nincs sehol egy ugrató, meg semmi ilyesfajta hülyeség... ?


Ja igen, és 0.3e -n kéne...



2013. máj. 5. 21:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
seerpg. keress rá googlen. Ezen aszerón úgy kell élni mint a való életben(rpg)
2013. máj. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
0.3x is lehet
2013. máj. 5. 21:42
 3/12 A kérdező kommentje:
Mi lenne, ha IP címeket küldenétek? :D
2013. máj. 6. 14:47
 4/12 Nayal válasza:
Rp szerveren nem lehet teleportalgatni. Sem kocsit lopni mert a tulajok bezarjak. De rengeteg mas szabaly is van. A rendorseg ugy buntet, hogy bortonbe zar es nem tudsz megszokni. Ott vagy mondjuk 10 percig vagy tobb oraig es csak akkor megy az ido ha be vagy lepve. Semmit nem tudsz csinalni max rohangalsz. Fegyvert sem kapsz csak ugy. Dokgozni kell, a bandaalapitast ki kell erdemelni, es arra is sok szabaly van. Nem egy 12 evesnek valo. Kivagnanak onnan ez biztos.
2013. máj. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Valójában 13 éves vagyok.

Na akkor hány éveseknek való?

2013. máj. 20. 10:54
 6/12 Nayal válasza:
13 éveseknek sem igazán. Énis ilyen korban kezdtem el érdeklődni a hasonló szerverek iránt. Tudod, hogy vettek fel? Be kellett írni chatbe, hogy szeretnél regisztrálni. Egy admin (ha volt fent) kérdéseket tett fel amik az oldal szabályzatában szerepeltek. Tök véletlenszerűen. Ha egyre nem tudtá4l válaszolni (kb 5-6 kérdés volt) akkor azt mondta olvasd át a szabályokat, és gyere vissza később. Később új kérdéseket adott. 15 évesen kaptam újra kedvet hozzá, és harmadjára sikerült is. Aztán jöttek a gondok. A parancsokat nem magoltam be, ezért amikor taxit hívtam megnyomtam az entert, kirángattam a taxist a kocsibol pedig nem akartam, viszont beszállni nem tudtam. Aztán hopp jött a rendőrség, és elhitték amit mondtam de az admin visszaküldött parancsokat olvasni. Nem ölhetsz ok nélkül. Az nem ok, hogy beszólt, meg csak úgy megöltem. Börtönbe mész. Nem beszélhetsz csak a karaktered nevében. Amit mondasz (írsz) csak a közelben lévők látják. Ha megsérülsz egy lövéstől vagy mert leestél egy dombról kmentőt kell hívnod. Megvárnod míg kiér mert nem tudsz mozogni, a földön fekszel, aztán ellátnak. Házat venni nem könnyű Én hónapokig voltam hajléktalan és dolgoztam folyton. Az ügyek rendezését is ki kell játszani mondok egy példát: Fel akarsz mondani a munkahelyeden. Hívnod kell egy ügyvédet aki elmondja hol találkozzatok és mikor. Le kell írnod, hogy pl aláírja a paoi
2013. máj. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Nayal válasza:
Bocs utálom ezt a telefont. Szal: Aláírod a papirokat sőt még azt is, hogy leülsz. Az ügyvéd meg elkér több tízezret a munkájáért. Nem akarod vagy nem tudod kifizetni? Ki kell találnod mit teszel: Maradsz az állásodban vagy keresel másik ügyvédet. Bár ha utólag mondja el mennyibe kerül az gáz mert ki kell fizetned. De ha telefonon lerendezitek nincs gond. Alkudni viszont nem fog. Bandaalapításhoz szint kell illetve egy önéletrajz a karakteredről, és egy pályázat na meg sok pénz. Illetve, az adminok engedélye náluk kell megfelelned. De ha még mindigbnem érted: Tudod hány hozzád hasonló küldte el az adminokat a pokolba, vagy rimánkodott azért, hogy oldják fel a bant, engedjékbki a börtönből, hagyják regisztrálni? Nem, a szabályokat be KELL tartani. Jó kis szerver volt, kár, hogy megszűnt... Én azt mondom még várj 1-2 évet bár egy 15 éves gyerek sem tud felnőtt fejjel gondolkodni na meg bele is unnál. Maradj az ugratóknál meg a death match-eknél.
2013. máj. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

:OO

Kinek való az ilyen?


Kijavítom magam:

Olyan szervert keresek, ahol lehet ingatlanozni és házat venni, és engedélyezett az ölés

2013. máj. 23. 13:10
 9/12 Nayal válasza:
Annak aki érettebb, és élvezi ha kihívásokkal van tele a játéka. Általában olyan emberek játsszanak ilyen szerveren bár nem feltétlenül de így vettem észre, akik még nem egészen felnőttek tehát egyetemisták stb, még nincs munkájuk de szeretnék tudni, hogy nagyjából milyen az. VAGY felnőttek/középsulisok akik szórakozni szeretnének csak kicsit máshogy. Viszont sokan beleunnak, elegük lesz mert eléggé kötött. Én személy szerint viszont imádtam :)
2013. máj. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Tehát leéled valaki életét egy játékban a kezdetektől a végső felső fokig, amikor már te vagy a legjobb és mindenki rád néz fel az elért teljesítményed miatt? Egy szóval egy 'életszimulátor' szerűség?

Nem rossz, el tudnék vele játszani valamint még király is, de igénylem az akciót is, ami már eltér a realitástól.

Gondolom a skin először egy hátizsákos fickó, nem de?

Lehet azt később fejleszteni?

2013. máj. 31. 14:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!