Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ezt hogy kell visszahozni?

Ezt hogy kell visszahozni?

Figyelt kérdés
Dolgoztam a Microsoft Word-ben. És a villámlás miatt egy pillanatra elment az áram. (a gépem kikapcsolt....) És amit eddig írtam, elmentettem, de amit legutoljára írtam pár dolgot azt nem. Vissza kellene hozzam... Tudom, hogy van egy olyan dolog a Wordben, hogy megjelenik a bal oldalt egy ablak, hogy visszaszeretném hozni az el nem mentett dolgokat. Ez meg is jelent, csak én véletlen másik elmentett dolgot hoztam be, és kiikszeltem.. És most már nem jelenik meg megint. Hogy tudom visszahozni?
2013. máj. 2. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Oprendszertől függően van egy temp mappa. Azt kellene áttúrni a fájlod után. A keresést gyorsíthatod, ha tudsz olyan jellemző szöveget, ami csak a legújabb verzióban volt meg és arra keresel.
2013. máj. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ok. Megpróbálom.
2013. máj. 2. 20:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!