Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem idul a gépem. Van hogy...

Nem idul a gépem. Van hogy elsőre elindul, máskor pedig ötször hatszor kell ki-be kapcsolni hogy bekapcsoljon. Vajon mitől lehet? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyébként bekapcsol, zúg, csak éppen nem csippan, és nem villan a billenytyűzetem sem.

A házunk elég régi, a villanyvezetékek sem maiak. Létezhet az hogy áramingadozás miatt csinálja? Újra telepítsük? Nem is tudom mit tegyek, hisz elég új a gép.

Köszönöm előre is a válaszokat!


2008. jún. 16. 09:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

tehát a képernyőn nem jelenik meg semmi, de a gép megy? akkor az valószínüleg videókártya hiba, mivel az felel a megjelenítésért, nekem is volt már olyan

csekkold le, hogy rendesen érintkezik-e a foglalatba a kártya, esetleg húzd ki aztán tedd vissza a helyére

2008. jún. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszöntem szépen a segítséget! Ki is próbálom! :)
2008. jún. 16. 10:34
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
nos, mostmár műxik?
2008. jún. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Megnyomogattam hátul minden bizgentyűt. Aztán.....nem indult. Lehet hogy szét kellene szedni és úgy megnézni passzol-e minden mindenhova?

ÁÁ én annyira benga vagyok (NŐ) :))))))))

Végül benyomtam vagy hatszor, de a végén bekapcsolt. Érdekes, mert figyeltem milyen hangot ad. Amikor bekapcsolt, akkor előtte ilyen rövid zúgás(vagy fémes hang) hallatszott.

Köszönöm szépen a kedvességed hogy válaszoltál nekem! MÉg próbálkozom...lehet holnap szét is kapom :))))

Szép napot!

2008. jún. 16. 20:20
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

na végre, már azt hittem, hogy még rosszabb lett a helyzet és nem tudsz válaszolni ^^ én azt mondom, hogy ha nemigazán értesz hozzá (ami miatt nem kell szégyenkezned, hiszen az IT igazából a férfiak világa) akkor inkább vidd el egy szervízbe, de előtte kérdezgess körbe az ismerőseidnél, hogy melyik szervizet ajánlják, mert a nőket könnyebb átverni ilyen téren (bár van pár férfi is..) igazából én már az elején arra gondoltam, hogy az alaplapodon nézd meg a videókártya csatlakozást, de látom nem írtam le konkrétan.

tehát inkább keresd fel az egyik ismerődöd által ajánlott számítógép-szervízt

2008. jún. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a segítséget! Nyilván az lesz! Egy utolsó próbát még teszek. Elviszem a gépem itthonról, és megnézem máshol beindul-e. (áramingadozás miatt gondolom, hogy nem kap elég áramot). Aztán röpítem a szervízbe.

Egyébként sajna szgépekre veszélyes kisugárzásom van, mert ez már a harmadik gép, a mhelyen is örülnek nekem mindig sikerül valami az ottani gépen is produkálni :) Egyszer egy mozdulattal lekaptam az egész elejét a szgépnek. Aztán meg rosszul tettem vissza. :)))) Az informatikusunk fél délelőttje azzal ment el hogy úgy szedje szét, hogy ne törjön el :))))

Köszönök szépen mindent!

Szép napot!

2008. jún. 16. 22:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!