Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy rendőrségi oldal jött be...

Egy rendőrségi oldal jött be a gépen amit nem tudok eltüntetni ahol azt írja fizzesek 25 ezret mert olyat oldalt néztem ami törvénybe ütközik. Volt valaki már így?

Figyelt kérdés
Állítólag valami virus de az ip cimet is kiirta a gépet.
2013. máj. 1. 17:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
2013. máj. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszi akkor jó tényleg virus:((
2013. máj. 1. 21:19
 13/14 anonim ***** válasza:
Igen én voltam így. :D De rendőr van a családban és azt mondta nyugodjak meg, mert Ő tud erről a dologról és mondta, hogy ez csak egy vírus tegyem újra a Windows-t. Szóval én nem paráztam be :) (De azért eléggé komolynak tűnt) Am a szövegbe észrevettem pár helyesírási és tárgyilagossági hibákat is, hogy nem nagyon vettem komolyan. Csak azt sajnálom, hogy az összes dolgaim elvesződtek.
2013. máj. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Tényleg úh:((

Azóta az ismerősöméknél is jó a gép:)

2013. máj. 20. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!