Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mire van szükség egy tabletben...

Mire van szükség egy tabletben ahhoz, hogy tudjak telefonálni vele?

Figyelt kérdés
A telefonomat tebletre szeretném cserélni. Ha tud valaki egy olcsó telefonálásra alkalmas 7"+ tabletet megkösz9nném a linket:)

2013. máj. 1. 11:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
A tablet nem telefonálásra való, nem is a telefon leváltására szánják. Ha te ezért akarsz tabletet venni, nem fog sokáig tartani az elégedettséged.
2013. máj. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
egy headsettel simán kizárható a túl nagy méret problémája ezen felül szerintem az összes funkciót amit a telefon kínál kényelmesebben tudodm használni egy tableten.
2013. máj. 1. 11:36
 3/11 anonim ***** válasza:
max skype olni tudsz vele, de a rendes sim kártyás telefonálást felejtsd el
2013. máj. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
az hülyeség:D lehet velük telefonálni. Már én is telefonáltam voda hálózaton tablettel, rendes telefonszára. Nem csak skypevel lehet. Azt tudom, hogy szükséges a 3g modem hozzá, de talán nemcsak az:S nem vágom és nehéz így böngészni tablet telefonok után
2013. máj. 1. 12:27
 5/11 anonim ***** válasza:

nyugi...az igaz, hogy minek a tablettel telefonálni, de ez magánügy...


olyan tabletet kell kérni, illetve keresni, amiben van sim kártya hely is...


pontosan ezért, amit szeretnél, hogy fülessel működik..


most hírtelen nem tudok típust, de bírkóznom kellett az eladóval, hogy én sim nélkülit kérek..tehát van.

2013. máj. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
A SIM tudtommal a net miatt van...
2013. máj. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Nekem ASUS 3g -és tabletem van és van rajta sim kártya hely. Internet megy vele, de telefonálni én nem tudok vele. Nem lehet tárcsázni vagy számot beadni sehova. Skype jól megy vele. Nem értem ki ír olyat, hogy lehet ilyen gépről telefonálni?
2013. máj. 13. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Így utána böngészve a Samsung Galaxy TAb2 7.0 például tud telefonálni:

[link]

2013. máj. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Amivel telefonáltál az biztos tablet+telefon volt egyben, mert vannak ilyenek, de ami csak tablet, azzal nem lehet telefonálni, max. csak skype, értsd már meg! És nincs olyan, funkció, amit ha letöltesz rá (pl. Android Marketről) telefonálni is tudsz vele. Ehhez magának a tabletnek kell olyan kialakítésúnak lennie pl. Samsung Galaxy Note, Note 2, Note 3, Galaxy Tab 2 vagy aTAB 5 Phone. Ezek mind tablet+telefon 2in1

Illetve van még az Asus PadPhone, ami csak érintőkijelzős dokkoló és a hozzá okostelefon beillesztésével válik tabletté.

2013. nov. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
"hozzá okostelefon " - bocs, a "tartozó" kimaradt
2013. nov. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!