Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Számítógépes játékok eredetibe...

Evans kérdése:

Számítógépes játékok eredetiben? Többi lent

Figyelt kérdés

én néha néha veszek játékokat eredetiben /álltalában az 576 a nyerő/ az lenne a kérdésem, hogy ti miért veszitek meg eredetiben a játékot?


én csak azért mert a letöltéssel sok a gond/ belassítja a netemet és legalább egy hét míg lejön.... meg azért is, mert így biztos hogy minden pálya meglessz, jártam már úgy ,hogy kiváncsiságból lehoztam egy játékot amit már kipörgettem és egy két pálya hiányzott vagy le volt rövidítve vagy volt benne olyan bag ami eredeti verzióban nem volt ott.... tehát a LÉNYEG: ha veszel játékot akkor miért veszel ha letöltessz akkor miért töltessz, amolyan szavazást indítanék most el és légyszi érveljetek is...



2013. ápr. 29. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Én Steam-en szoktam venni néha-néha. Azért veszem meg amit szeretek mert mondjuk ha többjátékos módja is van akkor lehet, hogy csak eredetivel lehet úgy, vagy az adott szerverre csak eredetivel lehet felmenni. Meg ugye ha kell akkor ott megtalálom és nem kell letöltéseket keresgélni. Dobozost nem szoktam már venni mert azt szokásom elhagyni, összekarcolni még ha nagyon vigyázok rá.... 5-6 Magabit-tel tudok most letölteni max, ami meg olyan nagy azt meg akkor több napra felosztom vagy valami. Stb-stb...
2013. ápr. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi ez az egy hetes letöltés baromság?

5 megás nettel pár óra egy játék.

Amúgy pont hogy az 576-nál nem szabad vásárolni, minden iszonyat drága.

Eredeti játékkal nagyrészt szoptam eddig, nem veszek többet.

2013. ápr. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a multi miatt.

G.

2013. ápr. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért mert letölteni = lopás.
2013. ápr. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!