Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7 újratelepítése?

Windows 7 újratelepítése?

Figyelt kérdés
A laptopomon trójai vírus van és már a színeket sem mutatja, szóval az egész képernyő fekete fehér (kivéve akkor mikor el indítom a gépet a és a windowsnak a kis "zászlója" ott van)Így hát elhatároztam, hogy újratelepítem a win7-et. Egy problémám van, hogy csak kód van hozzá cd nincs, mivel cd-t azt nem adtak a laptophoz. Már elkezdtem keresgélni google-ban hogy hol lehet a win7 újratelepítésének a lehetősége a gépen. Valami olyasmit láttam, hogy helyreállítási-partíció. Ezt én sajnos nem tudom hogy kell használni, de még azt sem, hogy hol van. a laptop egy: HP probook 4520s. Nagyon megköszönném ha valaki minél hamarabb tudna segíteni!:)
2013. ápr. 26. 22:11
 1/1 P.O.C. ***** válasza:

A boot eleján kell aktiválni a helyreállítási mechanizmust, mert az általa használt partíció rejtett:

http://www.youtube.com/watch?v=nzcsP-r-sBE


Lehet menüből is indítani ahogy itt írják:

[link]


Ha a recovery partíciót használod nem fog kelleni sem CD sem termék kulcs.

Véleményem szerint nem árt ha rendelkezel a termék kulcsoddal, mert ha elszáll a gépbe a vinyó, akkor elszáll a recovery partíció is (ami egyébként vírus miatt is elszállhat). Ilyenkor vinyó csere után, elég letorrentezni egy MSDN Windows -t olyan változatot amihez licenced van és fel tudod telepíteni hivatalosan be tudod aktiválni a telepítőkódoddal.

Ez a program megmutatja a termék kulkcsodat: [link]

2013. ápr. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!