Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7 Ultimate 32 bites...

Windows 7 Ultimate 32 bites op rendszert használok de mostanábban sokszor a gép magátol ujraindul éssa internet explorer 9 is sokszor leáll ez elég idegesitő már. Ezzeka hibák mtitől lehetnek?

Figyelt kérdés

Ha váratlanul ujraindula gép akkor előtte az egész monitór kéké vállik de nem lehet elolvasni mitir mert hamar eltünik és ujraindula gép és mikor ujból betőltia windowst akkor irja egy váratlan hiba utánna windows ujraindult és internet kapcsolat esettén tud megoldást találnia problémára de eddig semmit nem oldót meg.

Hameg netezem akkor vanmikór bezárodika explorer vagyis aztirja hogy az internet explorer váratlanul leállt.

Ezza két hiba mért lehet valami megoldást tudna valaki mondani?


2013. ápr. 26. 09:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Tedd újra az oprendszert, az Explorer hibáját biztosan megoldja. Ha utána is jön a kékhalál akkor hardveres bajod lesz.
2013. ápr. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A hardveres hibában mi okozhassa a memoria a processzor?

A processzorom igaz nagy hőfoku egy négymagos processzor q6600 as 50 és 60 fok kőzőtti a hőfoka lehet ezza probléma a tulmelegedés vagy a memoria is lehet azt igaz használtan vettem egy CSX ddr3 4gb os.

Ha harverhiba a gond akkor azt hogytudhatómeg hogy mejik hardverel lehet a gond mertha tudnám akkor abbólkell ujat venni.

2013. ápr. 26. 17:44
 3/8 anonim ***** válasza:

Okozhatja bármelyik, de okozhatja a VGA is, sőt, a táp is.

A memória memtest-tel tesztelhető, a többi cserealkatrésszel.

2013. ápr. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Probléma-aláírás:

Problémaesemény neve: BlueScreen

Operációs rendszer verziója: 6.1.7600.2.0.0.768.3

Területibeállítás-azonosító: 1038


További információk a problémáról:

BCCode: 1a

BCP1: 00041287

BCP2: C0402004

BCP3: 00000000

BCP4: 00000000

OS Version: 6_1_7600

Service Pack: 0_0

Product: 768_1


A probléma leírását segítő fájlok:

C:\Windows\Minidump\042613-16187-01.dmp

C:\Users\Frenk\AppData\Local\Temp\WER-36515-0.sysdata.xml


Olvassa el online adatvédelmi nyilatkozatunkat:

[link]


Ha nem érhető el az online adatvédelmi nyilatkozat, olvassa el az offline változatot:

C:\Windows\system32\hu-HU\erofflps.txt


Ezt szoktam kapni mindig amikor a gép magátol ujraindul váratlanul és mikor ujból bejelentkezika windows remélem ezzel valamit segitettem hogy erre vanne valami megoldás e?

amugya windows 7 et ujratelepitettem de nem segitett ujból megjelenika internet explorer hiba meg ezza kék hallális.

De legalább aztudnám ha hardver miatt van ezza hibba akkor mitkell lecseréjek a processzort éssa videokártyát nem szeretném mertazzok elég drágák voltak főleg a processzor amit elég nehezzen szereztem és ritka is a videokártya is amiegy HD 5670 es.

Memoriát és tápot azt fogok cserélni mostegy 400 w osom van de 500 asra szeretném a memoriameg a mostani CSX ddr3 de aztmeg kingmax ra szeretném.

De elküldtem a hiba adatokat és remélem igymár valami biztosat tucc mondani.

2013. ápr. 26. 22:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem mindig haderes hibák, lehetnek vírusok vagy féreg is lehet.
2013. máj. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
máregy pár napja nem kapoma kék hallált mega internet explorer hibát ,akkor lehetcsak sofwer hiba volt ?
2013. máj. 10. 23:30
 7/8 anonim ***** válasza:
A gépednek biztosan kell 500W? Ne csak a teljesítményt nézd, hanem a minőséget. Semmivel nem leszel előrébb ha egy hulladék 500 W-ost sikerült beszerezni. Mostani táp milyen?
2013. máj. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Mosatni tápom az 400 w os dea márkájátmost nem tudom metahoz szétkénne szednema gépet és kiszedni tápot de azzértszeretnék 500 w ost mert azzokmár csendesek ugytudom semmi hangjuk nincs.

A mostani 400 as nak van azzért hangja ami elég zavaro netezés kőzben megha egész nap a gép bekapcsolva van annaka hangját hallani.

Lehet a processzor hűtő is hozzá tesza hanghoz de a hűtőtis szeretném cserélni egy drágábbra ami szintén csendes.

775 ős fogalatú hőtőből miet vegyek amia jóa 4 magos core2quad processzorhoz?

2013. máj. 11. 11:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!