Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » érdeklödnék mi lehet a gond?...

érdeklödnék mi lehet a gond? Hogy regisztráltam az smsville.comra és a telefonszám megadása után az igazolo kodom soha nemm érkezik meg. Már 6or eljátszottam vele, de még mindig semm! Pedig az elsötöl számitva már 3nap eltelt.

Figyelt kérdés
2009. szept. 26. 10:21
 1/5 anonim válasza:

Én is regisztráltam az említett oldalra de meg is bántam :S A kódra amit te kérdezel nem is emlékszem konkrétan hogy kértek volna. Na mind1. A lényeg hogy KEGYETLENÜL lehúznak anyagilag. Pl. nekem most levettek 500-at és azt irják hogy ezt 3* csinálják egy hónapban. El is küldtem a törléshez szükréges szót nekik. Ha adhatok egy tanácsot akkor www.wadja.com!


Üdv. Atesz

2009. okt. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Az smsville egy nagy szélhámosság! Tényleg csak azt reklámozzák, hogy "ingyen sms", aztán, amikor regisztrál az ember, megköszönik, hogy előfizettél egy emeltdíjas szolgáltatásra, és rögtön levonják az első 500 Ft-ot. Meg van adva ugyan egy leiratkozást kérö lehetőség: egy alapdíjas sms, de ebből én legalább 8-at elküldtem nekik, mire végre visszaírtak, hogy rendben... Ez tehát, a "kész átverés", csak sajnos, csöppet sem vicces!!
2009. nov. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én is beleestem ebbe a hibába.

El is küldtem 1786-ra az SMSVLLE STOP szót,

vissza is igazolnak, hogy profilod törlésre került.

És még mindig küldik havonta háromszor az sms-t,

hogy Profilodat frissítettük az SMSville oldalon.

Tényleg, hogyan lehet ezeket leállítani?

(Esetleg Feljelenteni)

2009. dec. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat mindenkinek.azota már nem probálkozom.
2009. dec. 31. 13:00
 5/5 anonim válasza:

Azért mégis van egy megoldás,

hogy lekoptassuk ezeket:

Be kell menni a szolgáltatóhoz, és kérni kell az összes emelt díjas szolgáltatás törlését.

2010. jan. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!