Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tabletet szeretnék venni, de...

Tabletet szeretnék venni, de milyet?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy olcsó de jó tabletet 8-10 colos képernyővel olyan 40-50000 környékén.

Ezeket néztem ki: Concorde Tab play

prestigio multipad 8.0 ultra duo

manta mid9702

Overmax OV-BaseCore 10

wayteq xtab 100dci

sencor element 10.1

Szerintetek melyik lenne a legjobb választás?Meg ezekről a márkákról tudnátok mondani valamit?Jó vagy inkább hanyagoljam



2013. ápr. 23. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:

NAVON Platinum 10"

45 ezer nagyon jó kis tablet nekem már fél éve van jól birja :)

:

A prémium kategóriás Navon Platinum 10" tábla PC nem csak a méretével hódít. A határtalan lehetőségeket rejtő készülék hű társad lesz és segít megismerni a mindennapok digitális élményét.


- Kijelző: 10,1" Capacitive Multitouch (1024x600)

- Operációs rendszer: Android 4.0 ICE Cream Sandwich

- Processzor: Cortex A8

- Memória: 8GB flash memória

- RAM: 1 GB DDR3

- Memória bővítés: MicroSD(HC)

- Hang: beépített hangszóró (3,5 jack csatlakozó)

- Hálózat: WiFi (802.11 b/g/n)

- Csatlakoztatás: micro USB / Micro SD(HC) kártyaolvasó

- Méret: 262 x 165 x 11 mm

- Extrák: gravitációs szenzor, beépített mikrofon, beépített hangszórók, elülső web kamera, nagy sebességű USB 2.0, HDMI kimenet

2013. ápr. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Láttam, de játékra nem a legalkalmasabb, én hibám hogy nem írtam oda...a 2 magos proci előny volna.:))

de azért megy a zöld kéz

2013. ápr. 23. 19:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!