Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet áthelyezni w7-en...

Hogyan lehet áthelyezni w7-en a Tálcát?

Figyelt kérdés

Egyszer véletlen elállítottam a suliba a tálcát és nagyon idegesítő.Már mindenhogy próbáltam megcsinálni , utánanéztem stb.

Ha hosszan nyomom a bal klikket és át akarom helyezni, akkor nem működik, hiába írják.Ha jobb klikkelek a tálcára, és rányomok a tulajdonságra és át akarnám állítani a Tálca helye a gépernyőn :Fent tulajdonságot, szürke és nem lehet görgetni, légyszíves segísetek, előre is köszönöm.



2013. ápr. 23. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Jobb gomb a tálcára -> "Tálca zárolása" mellől a pipát kiszedni (ha van) -> bal egérgombbal tudod mozgatni a tálcát elvileg...
2013. ápr. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy se működő képes...
2013. ápr. 23. 11:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Más lehetőséged nem nagyon van sajnos...
2013. ápr. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem 100 de lehet azért van mert nem vagy rendszergazda... bár te állítottad el...
2013. ápr. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!